KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 14303572
nr 1430 3572
Tore Nyberg
(1911-1993), Sverige
Tuschteckningar, 3 st. Signerad, -68, oramade, bladets mått: 65x50 cm
Tore Nyberg, svensk målare född i Stockholm 1911, död 1993.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:46:51
700 kr
800 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
3.800 kr
3.800 kr (Budbetjänt)